Okna Debow

Tak jak obiecaliśmy ruszamy ze sprzedażą okien, bram garażowych, drzwi, a także rolet!! U nas znajdziesz okna jakich nie ma w naszej okolicy żaden salon.

Nasz salon mieści się w Łodygowicach przy ulicy Żywieckiej 77 Pawilon Czerwona Torebka.

O firmie

Firma ŚWIER-BUD świadczy profesjonalne oraz kompleksowe usługi w zakresie ogólnobudowlanym. Sprawimy, że Twoje wnętrze domu będzie takie jakie sobie wymarzysz. Pomożemy oraz doradzimy jakie materiały czy też elementy budownictwa będą dla klienta najlepsze.

                                    Czynności przez nas wykonywane to:                                murowanie, tynkowanie, gipsowanie, malowanie ścian i sufitów, zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych, podwieszane sufity,  układanie glazury, przebudowa oraz modernizacja wnętrz, adaptacja poddaszy, instalacja wodno-kanalizacyjne, instalacja elektryczna oraz wszystkie pracę na życzenie klienta.

Nasza firma zajmuję się nie tylko wykończeniem wnętrz, ale również oferujemy                                 pracę związane z elewacją oraz ogrodzeniem.                          Poszerzamy swoje usługi o sprzedaż okien, drzwi, a także bram garażowych. Łączy się to bezpośrednio z usługami przez nas świadczonymi takimi jak demontaż, montaż stolarki okiennej.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług !!

Dalsze postępy remontu

Tak jak obiecaliśmy poniżej kolejne zdjęcia generalnego remontu domu. Ułożyć płytki nie jest tak łatwo biorąc pod uwagę, że producenci nie przykładają się do równomiernych wielkości płytek… Ale sami zobaczcie wykonanie zadowala klienta, a więc także nas. Oczywiście jest to przed fugowaniem jak tylko te czynności zostaną wykonane pochwalimy się efektem!!

Generalny remont łazienki

Na zdjęciach przedstawiamy jeden z elementów generalnego remontu mieszkania w Komorowicach.

Po lewej stronie widzimy jak zdewastowane pomieszczenie było przed remontem.

Efekt jak widać jest zadowalający 😀

Dobra robota i oczywiście zadowolony klient, co jest priorytetem naszej firmy !! 🙂